Realizacje

REZYDENCJA WARSZAWSKA

REZYDENCJA WARSZAWSKA znajduje się w Płocku przy ul. Warszawskiej 2 w bezpośrednim sąsiedztwie centrum i starówki Płocka. Obiekt willowy wolnostojący , wybudowany w 1913 roku w nurcie modernistycznym, historyzującym z elementami neorenesansowymi. Nieruchomość zabudowana obiektem położona jest na terenie zespołu urbanistyczno – architektonicznego i warstw kulturowych miasta Płocka wpisanym do rejestru zabytków za numerem 51/182/59 dnia 16.11.1959 roku.

od 28 m² Powierzchnia

od 2 liczba pokoi

2016 Rok budowy

Opis nieruchomości

REZYDENCJA WARSZAWSKA znajduje się w Płocku przy ul. Warszawskiej 2 w bezpośrednim sąsiedztwie centrum i starówki Płocka.
Obiekt willowy wolnostojący , wybudowany w 1913 roku w nurcie modernistycznym, historyzującym z elementami neorenesansowymi. Nieruchomość zabudowana obiektem położona jest na terenie zespołu urbanistyczno – architektonicznego i warstw kulturowych miasta Płocka wpisanym do rejestru zabytków za numerem 51/182/59 dnia 16.11.1959 roku.
Kamienica jest całkowicie odrestaurowana jako budynek trzykondygnacyjny z częścią podpiwniczoną. Do budowy i konserwacji użyto najwyższej jakości materiałów budowlanych: stolarki z drewna wielowarstwowego klejonego z elementami ornamentu artystycznego, wysokiej izolacyjności termicznej materiałów izolacyjnych, rustykalnej glazury i terakoty, konglomeratu i marmuru, specjalistycznej chemii budowlanej i tynków renowacyjnych, stolarki drzwiowej spejalnie wykonanej i zaprojektowanej przez architekta wnętrz.
Główne wejście do budynku znajdowało się będzie od strony dziedzińca w elewacji północno-zachodniej. Dziedziniec przeznaczony zostanie na indywidualne miejsca postojowe dla samochodów osobowych, dostęp do tego terenu będzie ograniczony bramą wjazdową i furtką. Wystrój holi i półpiętr nawiązuje do najlepszych przedwojennych warszawskich kamienic.
Przewidywany termin zakończenia odrestaurowania rezydencji listopad 2017 roku.
Poniżej prezentujemy widok budynku i rzuty kondygnacji w wersji projektowej i nie jest to ostateczna wersja stanowiąca ofertę handlową w rozumieniu art. 66 &1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Masz pytania ? Skorzystaj z formularza kontaktowego!

test

aaa

×
stat4u